Discussion Forums

Mire Se ViNI Ne Top-Al >>> Shpresojmeqe te gjeni ate c`fare kerkoni ne kete website te ri Shqipetar >>. ketu mund te hapni temat tuaja si dhe te krijoni foto albume personale si dhe ti komentoni ato ... Ju faleminderit qe zgjodhet Top-Al ..

 • 1 Topic, 1 Post

  Diskutime te lirea ne Top-Al krijoni temat qe deshironi ti shqyrtoni me anetaret e tjere ..!!

 • 1 Topic, 1 Post

  NJOFTIME NE LIDHJE ME Top-Al ..! ABUZIMET NE NETWORK MUNDESOJNE LARGIMIN TUAJ TE MENJEHERESHM NGA WEBSITI PRANDAJ DUHET TE RESPEKTONI NJERI-TJETERIN...

  Profile Image for Erjan Dervishi Latest post by Erjan Dervishi on Tuesday, August 18, 2009
 • 0 Topics, 0 Posts

  TEME QE KA TE BEJE VETEM ME DASHURINE .. SI LIND,SI SHIJOHET,SI E KUPTOJME NE ATE ETJ....

 • 0 Topics, 0 Posts

  Ketu mund te beni nje urim ose nje pershendetje per anetaret e tjere te ketij websiti....

 • 0 Topics, 0 Posts

  KUJDES! Para se te filloni bisedat tuaja ne kete Teme , do doja qe ta kishit te qarte kjo dhome eshte vetem per ata qe jane ne kerkim te romances dhe duan te takohen me njeri tjetrrin. Kaloni bukur dhe ju urojme fat.--Kjo dhome eshte ndryshe nga te tjerat

 

Recent Discussions

 

Top-Al
Powered by Groupsite.com

Visibility Public Membership Anyone Can Join Default Profile Professional

Your Status Not Logged-In